תערוכה קבוצתית: "בנייר, כמו שזה." יוצרים מהסטודיו לאמנות בשלוותה

אוצרות: שרית תקומי ותמי עמית

11 ביוני 2023, 16:00 
גלריה קומת הביניים וקומה תחתונה, הספרייה למדעי החברה, לניהול ולחינוך 
תערוכה קבוצתית: "בנייר, כמו שזה."  יוצרים מהסטודיו לאמנות בשלוותה

אוצרות: שרית תקומי ותמי עמית

 

מציגים: אדם, אביגיל, איציק, גל, גלי, גלינה, דורון, הדס, ויטאס, יוסף, מיכל, לילוש, נועה, נופר, עופר, עמית, עמנואל, פול, צבי, קורל, קסניה, רונית, רות, שירי, תלמה.

 

התערוכה מציגה עבודות שנוצרו על ידי מטופלים במסגרת העבודה בסטודיו לאמנות, ובמרחבים נוספים. הסטודיו מציע מרחב יצירתי ספונטני ובלתי מובנה, עשיר בחומרי אמנות, ובו מוזמנים היוצרים לשכלל את כישוריהם, לאתגר את עצמם ולהתפתח, למצוא שפה אישית וייחודית לביטוי עצמי, להרגיש יצרנים ומוערכים, לחזק את ביטחונם העצמי ותחושת המסוגלות, לצמצם את תחושות הבידוד והניכור החברתי ולהראות על ידי הסביבה דרך היכולות והכוחות שלהם, ולא רק דרך המחלה והמגבלות.

 

העבודה בקונטקסט של קבוצת יוצרים בסטודיו מהווה הזדמנות להשראה הדדית ולעשיה משמעותית, ולמפגש אנושי שהוא מעבר למילים. המשתתפים יוצרים זה לצד זה ומרחיבים את ההזדמנות לאינטראקציות בינאישיות ותוך אישיות, ללמידה הדדית ולהתנסויות חדשות.

 

חלק מהיוצרים החלו ליצור בסטודיו, אך דרך הביטוי האמנותית הפכה להיות חלק בחייהם גם מחוץ לשלוותה. עבור יוצרים אחרים השפה האמנותית היתה חלק מחייהם גם לפני הסטודיו, והם נהנים מהמרחב כדי לחזור ולעסוק באמנות שלהם, או כדי להמשיך ולפתח אותה עוד.

 

אירוע חלימה חברתית בציור יתקיים ביום ד, 12.7, בשעות 18:30 - 20:00. למידע נוסף והרשמה »

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>