עבודה בספרייה

דרוש/ה

ספרן/ית למדור כתבי-עת

 

היקף ומעמד:

50% משרה למילוי מקום, משרה זמנית

תיאור התפקיד:  

בדיקות גישה אלקטרונית של כתבי עת ומאגרי מידע. הפעלה של כתבי עת אלקטרוניים במערכת SFX. בדיקת ומעקב אחר נתוני השימוש במשאבי מידע דיגיטליים. ביצוע מטלות ספרניות נוספות בהתאם לצורך.

כישורים נדרשים:     

השכלה אקדמית מלאה (תואר ראשון לפחות ) ותואר או לימודי תעודה בספרנות ממוסד לימודים מוכר לספרנות. ניסיון בעבודת ספרנות, עדיפות עם כתבי עת. הכרות עם מערכות אל"ף ופרימו. הכרות עם מאגרי מידע. ידע וניסיון בתוכנות OFFICE, בעיקר ב-EXCELL. ידיעת השפות עברית ואנגלית ברמה טובה מאוד. יכולת עבודה עצמאית ובצוות. יכולת למידה מהירה של מערכות ממוחשבות חדשות. כושר ארגון, תיאום ודייקנות. יוזמה ואחריות. מכוונות למתן שירות ויחסי אנוש טובים.

קורות חיים ותעודות רלוונטיות יש לשלוח למזכירות הספרייה:

בדוא"ל anatr@tauex.tau.ac.il פקס: 03-6407840

 

דרוש/ה

ספרן/ית למדור השאלה

היקף ומעמד:

50% משרה למילוי מקום, משרה זמנית

תיאור התפקיד : 

מתן שירותי השאלה לכלל הקוראים. הדרכת קוראים ומענה לפונים לספרייה בערוצי התקשורת השונים. קשר עם מגוון גורמים באוניברסיטה בכלל ובספרייה בפרט. השתתפות בפרויקטים של מדור השאלה ושל  הספרייה. אחריות על אחד מחוגי הפקולטות בפיתוח אוספים וטיפול ברשימות הקריאה.  ביצוע מטלות ספרניות נוספות בהתאם לצורך

כישורים נדרשים:

השכלה אקדמית מלאה (תואר ראשון לפחות) ותואר או לימודי תעודה בספרנות ממוסד לימודים מוכר לספרנות. ניסיון בעבודת ספרנות. היכרות עם מערכות אל"ף ופרימו. שליטה בתוכנות OFFICE. ידיעת השפות עברית ואנגלית ברמה טובה מאוד. יכולת עבודה בתנאי עומס ולחץ. יכולת עבודה עצמאית ובצוות. יכולת למידה מהירה של מערכות ממוחשבות חדשות. כושר ארגון, תיאום ודייקנות. יוזמה ואחריות. מכוונות למתן שירות ויחסי אנוש טובים.

הערה: התפקיד כרוך בעבודה במשמרות ובתורנויות בימי שישי 

קורות חיים ותעודות רלוונטיות יש לשלוח למזכירות הספרייה:

בדוא"ל anatr@tauex.tau.ac.il פקס: 03-6407840

 

 

 

 

חדשות והודעות

חדשות והודעות
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
Developed by
UI/UX Basch_Interactive