רפרנטים/ות (אחראי תחום)

ספרניות וספרנים ממדורים שונים בספרייה משמשים  כרפרנטים (רפרנט=אחראי על תחום ידע מסוים) מול סגל המרצים בכל הקשור לפיתוח אוספים ולצורכי לימוד.

לעבודת הרפרנטים  שלושה היבטים עיקריים: קשר עם החוגים השונים, בדיקת רשימות קריאה, ופיתוח אוספי הספרייה באותו תחום.

רפרנטיות
  • רפרנטיות/אחראיות תחום
  • תוכניות חוץ תקציביות

מדעי החברה | ניהולבית הספר לחינוך בית ספר לעבודה סוציאלית 

 

מדעי החברה 

 

תחום

רפרנטית שמות מרצים (לפי שם משפחה) טלפון דואר אלקטרוני
ניהול סכסוכים  חניתה מעוז   6409864 Hanitam@tauex.tau.ac.il
כלכלה איה שטיניג-מסיקה   6405503 Ayas@tauex.tau.ac.il
לימודי עבודה יעל מס-נוימן   6405518 Yaelmn@tauex.tau.ac.il
מדע המדינה ענת חג'בי א -ל  6405514 Hagars@tauex.tau.ac.il
הגר שמואלי מ - ת 6405512 anathj@tauex.tau.ac.il
דיפלומטיה ולימודי ביטחון אדל פאנוס ג'השאן     6405501 fanousad@tauex.tau.ac.il
מדיניות ציבורית אילנה כרסנתי   6405502 Carsenti@tauex.tau.ac.il
סוציולוגיה ואנתרופולוגיה דניאלה משטינגר   6405502 Danielamach@tauex.tau.ac.il
פסיכולוגיה טל פונטוביץ'   6405511 talbm@tauex.tau.ac.il
תקשורת גלי קסטרו   6405513 galicastro@tauex.tau.ac.il

 

ניהול

 

תחום רפרנט/ית טלפון דואר אלקטרוני
התנהגות ארגונית חנה אילן 6405513 hanai@tauex.tau.ac.il
חשבונאות חמדה לוי 6405508 Hemdal@tauex.tau.ac.il
מערכות בריאות טל גרנות 6405508 Talg@tauex.tau.ac.il
מערכות מידע וניהול טכנולוגי טל גרנות 6405508 Talg@tauex.tau.ac.il
ניהול  חנה אילן 6405513 hanai@tauex.tau.ac.il

 

בית הספר לחינוך

 

רפרנטית טלפון דואר אלקטרוני
שלומית גולן 6405501 Shlomitgo@tauex.tau.ac.il
נעמי גלור 6405506 Naomig@tauex.tau.ac.il

 

בית הספר לעבודה סוציאלית

 

תחום רפרנטית טלפון דואר אלקטרוני
עבודה סוציאלית אסתר רוט 6409183 estyr@tauex.tau.ac.il
 
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive