הרצאה: "אושר, לא מה שחשבנו"

ענת קלו לברון

16 במרץ 2016, 16:00 - 17:00 
הספרייה למדעי החברה, לניהול ולחינוך 
ללא תשלום
הרצאה: "אושר, לא מה שחשבנו"

הזמנה להרצאה: אושר, לא מה שחשבנו"

ענת קלו לברון

 

לפני עשר שנים מצאה את עצמה הסופרת ענת קלו לברון ברגע הנמוך בחייה. בהרצאתה המרגשת היא מספרת בהומור על הדרך שעברה, על הכלים והגישות שעזרו לה להמציא את עצמה מחדש ואפשרו לה לעשות טוויסט בעלילה. בסגנונה הבלתי אמצעי ובכנות מוחלטת חולקת קלו לברון רגעים אישיים, קשיים והצלחות, מנתצת הרגלים ואמונות, פוגשת צללים, יוצקת משמעות חדשה לחיים ומגלה כי בכולנו טמונה יכולת שינוי מפתיעה.

 

מחקרים מראים שמידת האושר שלנו מורכבת מ 50% גנטיקה,  10% אירועים חיצוניים ו - 40% מהבחירות שאנו עושים. אין לנו יכולת לשלוט על הגנטיקה איתה נולדנו. אין לנו יכולת לשלוט על האירועים החיצוניים שיפקדו את החיינו. יש לנו רק יכולת אחת – לשלוט במשמעות ופרשנות שניתן לחיינו. 

 

השילוב של סיפור חייה המרגש, לצד עובדות מבוססות מחקרים והשינויים שהצליחה להכניס לחייה, מהווה מקור השראה והזדהות עבור המאזינים שיוצאים בהתרוממות רוח ותחושת סיפוק ומסוגלות עצמית.

 

מזה עשר שנים חוקרת ענת קלו לברון את תחום ההתפתחות האישית והצמיחה. ענת עורכת את הקואצ'לטר - המגזין הישראלי לאימון, ספריה "קשת בשחור לבן" ו-"אושר, לא מה שחשבתי" ראו אור בהוצאת הספרים כנרת זמורה ביתן. היא משדרת ברדיו מהות החיים את התוכניות "אסימונים" ו -"טוויסט בעלילה" ומעבירה סדנאות להתפתחות וצמיחה. בעבר כיהנה בתפקידי שיווק בכירים בחברות יבמ ומיקרוסופט.

 

ההרצאה תתקיים ביום רביעי, 16.3.16 בשעות 17:00-16:00

מיקום: הספרייה למדעי החברה, לניהול ולחינוך ע"ש ברנדר מוס

 

 

להרשמה>>

 

 

לפרטים נוספים: 

​ 03-6409537/7984

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>