הרצאה: "לחלום, להעז, להגשים"

אייל סבג

11 בנובמבר 2019, 16:00 
הספרייה למדעי החברה, לניהול ולחינוך 
הרצאה: "לחלום, להעז, להגשים"

שיקול דעת מוטעה במהלך הלידה, חרץ את דינו של אייל סבג והותיר אותו עם שיתוק מוחין בשיעור של 100%. מספר חודשים לאחר מכן, כשיישבו הוריו מול סוללה של מומחים מתחום הרפואה, הם יקבלו את בשורת האיוב שהצביעה על כך שבנם הבכור לעולם לא יעמוד על רגליו, לעולם לא ידבר, לעולם לא יגדל במסגרות נורמטיביות, ושלעולם יהיה תלוי בהם, כמו גם בשירותים הסוציאליים. אייל חשב אחרת!

 

ההרצאה 'לחלום, להעז, להגשים', מביאה את סיפורו יוצא הדופן של אייל סבג, שלמרות נקודת ההתחלה הבלתי אפשרית שאליה נולד ושממנה יצא למסע חייו, הצליח לברוא את עצמו מחדש בזכות שימוש מתודי בכוחו של המוח, שימוש תדיר שמחק כמעט לחלוטין את אחוזי הנכות שלו, והוביל אותו למציאות מלאת מימוש והגשמה שמשנה בימים אלו את זווית הראייה של עשרות אלפים מקוראיו, בארץ ובעולם.

 

תוך כדי חקירה פנימית ומרגשת, אותה הוא חושף בכנות מופלאה ובדרך הומוריסטית, חולק אייל עם נוכחי הרצאותיו, מגוון רחב של כלים פרקטיים שבאפשרותם להובילם ממצב מצוי למצב רצוי, ממציאות של קיבעון מחשבתי למציאות של שגשוג, חופש, מימוש והגשמה, כשבראש משנתו נמצאת ההנחה שאושר והצלחה הם לא יעד, אלא דרך חיים!

 

אודות המרצה:

אייל סבג הינו סופר, מאמן, מרצה מבוקש ומנחה סדנאות להתפתחות והגשמה עצמית. בספטמבר 2010 הוציא לאור את ספרו הראשון 'לחלום, להעז, להגשים'. מעבר לסיפורו האישי, מובאים בספר עשרות תובנות, רשמים וטיפים הקשורים לעולם האימון וההתפתחות האישית.

 

בפברואר 2012 הוציא את ספרו השני 'להביט לפחד בעיניים ולנצח', ובדצמבר הוציא את ספרו השלישי 'פעימות שהחסרתי'. ספרו החדש ' 100 פנינים של השראה' יצא לאור באפריל 2015. ספרו הראשון משווק גם בשוק הבינ"ל באמצעות AMAZON וזוכה להצלחה.

לאתר של אייל סבג »

 

ההרצאה תתקיים ביום ב', 11.11.19, בשעה 16:00.

מיקום: הספרייה למדעי החברה, לניהול ולחינוך

רישמו אותי לאירוע

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>