הרצאה: "איך הפסקתי לקנות והתחלתי לעשות מזה כסף"

שרון בירקמן

06 במרץ 2019, 16:00 
הספרייה למדעי החברה, לניהול ולחינוך 
הרצאה: "איך הפסקתי לקנות והתחלתי לעשות מזה כסף"

מספרת שרון:

במשך שנתיים למדתי איך לצמצם את הקניות שלי למינימום והרגשתי טוב, עד שהבנתי שלצמצם זה לא מספיק, הקמתי דף פייסבוק וקבוצה וגייסתי כ-45,000 איש ברשתות החברתיות שנחשפים למסרים שלי – חלקם בתשלום.

היום ההכנסות שלי מורכבות משורה של תחומי עיסוק ברמות שונות של פאסיביות, כולל השקעות, נדל"ן, איביי, מכירת תחביבים שונים ברשת, הכנסות מבלוגינג ומנכסים דיגיטליים ועוד, אבל גם מהפצת מסר שאני מאמינה בו. הרצאה כנה על המסע שלי מאישה שהיתה לה אג'נדה לאישה עם שליחות, מקצוע ובעיקר: תשוקה לכסף.

 

על המרצה:

שרון בירקמן בעלת רקע אקדמי בכלכלה ובמשפטים, וכן תואר במדעי ההתנהגות. בוגרת שורה של תפקידים בכירים יותר ופחות בתעשיית ההייטק ובסקטור הציבורי. מפעילה את דף הפייסבוק "האישה שהפסיקה לקנות" משנת 2013 ואת הקהילות הנלוות משנת 2014. עוסקת במחקרי צרכנות מהפן הסוציולוגי ובדינמיקה שבין פרט לחברה בתחום זה. מרצה בנושאי ניהול עצמי, ניהול זמן, מיקרו-החלטות והתיידדות עם תקציב.

 

ההרצאה תתקיים ביום ד', 6.3.19, בשעה 16:00.

מיקום: הספרייה למדעי החברה, לניהול ולחינוך

רישמו אותי לאירוע

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive