תערוכת הצילומים: "בלוגריות בבית"

התערוכה תוצג במהלך החודשים ינואר-פברואר

31 בדצמבר 2014, 12:00 
אולם השמורים (לשעבר), הספרייה למדעי החברה ולניהול ע"ש ברנדר-מוס 
ללא תשלום
תערוכת הצילומים: "בלוגריות בבית"

תערוכת הצילומים: "בלוגריות בבית"

 

בתערוכה מציגות 13 בלוגריות מובילות בארץ את ביתן הפרטי. התמונות של הבלוגריות מבטאות את נקודת המבט האישית  שלהן על הסביבה ממנה הן סופגות השראה, יוצרות וכותבות את הבלוג – הבית שלהן.

התערוכה מוציאה את הבלוגריות מהמקלדת אל המצלמה ומאפשרת  מעין כניסה אל מאחורי הקלעים של הכתיבה והיצירה של היוצרות. כמו כן התמונות מעניקות צפייה בסביבה בה הן יוצרות ובחומרים מהם  הן שואבות השראה. 

 

"הביתה" מציגות: בלוגריות בבית

 

"לפני שלוש העלנו פוסט ראשון בבלוג  "הביתה"  בלי לדעת לאן הוא יוביל אותנו. במהלך השנים צברנו המון חוויות, למדנו המון דברים חדשים ופגשנו קהילה מיוחדת במינה- קהילת הבלוגריות. זו קהילה של נשים חכמות, סקרניות ויצירתיות מאוד. נשים שיש להן מה להגיד ומה לשתף והן עושות את זה בבלוגים שלהן בדרך יצירתית, אסטטית ומעניינת. 

 

להיות חלק מהקהילה הזו אומר להיות חשוף לפרגון  ולשיתופי פעולה שמתקיימים כל הזמן והופכים רעיונות ויוזמות לפרוייקטים משותפים.

 

כבעלות בלוג המשתף בתים ייחודיים מבפנים כבר מספר שנים, היה לנו אך טבעי לייחד תערוכה לבתיהן של הבלוגריות. מהמקום הזה נוצר הרעיון לתערוכה. מרתק בעינינו להכנס  אל מאחורי הקלעים של הכתיבה והיצירה של חברותינו הבלוגריות ולראות את הסביבה בה הן יוצרות ואת החומרים מהם הן שואבות השראה. המשתתפות בתערוכה הן בלוגריות שאנחנו מאוד מעריכות וצורכות על בסיס קבוע את הפוסטים שלהן". 

 

המשתתפות:

 

 
מתוך העיתונות:
 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>