תערוכת צילום: "גוונים בקהילה"

17 במרץ 2016, 17:00 
קומת הכניסה, הספרייה למדעי החברה, לניהול ולחינוך ע"ש ברנדר-מוס 
ללא תשלום
תערוכת צילום: "גוונים בקהילה"

צילום: רותם שביט ומתן בן יוסף

תערוכת צילום: "גוונים בקהילה" 

 

תערוכת הצילומים "גוונים בקהילה" מאגדת סיפורים אישיים של צעירים להט"בים מקהילות שונות בארץ במטרה לחשוף גוונים נוספים בקהילה הגאה בישראל.

 

הפרויקט הוא יוזמה של הסטודנטים רותם שביט ומתן בן יוסף, סטודנטים בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת ת"א, אשר יצרו את הפרויקט במסגרת קורס יזמות חברתית, והוא מיועד לנדוד בקמפוסים ברחבי הארץ."התערוכה היא מבט קצת אחר על האוכלוסיות המרכיבות את הקהילה הגאה בדגש על התמודדות של צעירים מקהילות שמרניות", אומרת אוצרת התערוכה רותם שביט, "המשתתפים/ות הסכימו לחלוק עימנו מעט מהקונפליקטים והקשיים השונים שחוו כאשר נאלצו להתמודד מצד אחד עם נטייתם המינית, ומצד שני עם חיי קהילה מסורתית. סיפורם האישי והנוגע שזור בתמונות אשר צולמו במקומות שהיו משמעותיים בחייהם והותירו בהם חותם". 

 

למידע נוסף על התערוכה »

 

אירוע פתיחת התערוכה יערך ביום שני, 21.3, בשעה 17.15 בחדר הישיבות בהשתתפות התא הגאה באוניברסיטת ת"א. במסגרת האירוע נציג מארגון הנוער הגאה ידבר על התמודדות של בני נוער עם זהות להט"בית וטיפים להתמודדות.

 

 

        

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive