תערוכה: "האימוג'י מסתערים על הדרכים"

התערוכה תוצג עד אמצע אוקטובר 2015

31 באוגוסט 2015, 14:00 
קומת הכניסה, הספרייה למדעי החברה ולניהול ע"ש ברנדר מוס 
ללא תשלום
תערוכה: "האימוג'י מסתערים על הדרכים"

התערוכה: "האימוג'י מסתערים על הדרכים" 

ביוזמת עמותת "אור ירוק" ואגודת המעצבים הגרפיים

אוצר: אבנר אברהם

 

במסגרת שיתוף פעולה בין עמותת אור ירוק ואגודת המעצבים הגראפיים הושקה תערוכה מיוחדת אשר במסגרתה מציגים 24 מעצבים גראפיים אימוטיקונים (אימוג'י), אותם הם יצרו, שכולם עוסקים בנושא הבטיחות בדרכים. התערוכה הוצגה בגלריית הבית הירוק ברמת אביב וכעת היא מגיע לספרייה למדעי החברה ולניהול.

 

התחרות החלה לפני מספר שבועות במתחם מיוחד שהוקם עבור התחרות באתר creatives.co.il בו הציגו כ-80 מעצבים גרפיים מכל רחבי הארץ את האימוג'יס שלהם. לשלב הסופי הגיעו 24 מעצבים גראפיים שיצרו כרזות בשפת האימוג'י, שעוסקות בנושא הבטיחות בדרכים, במטרה להגביר את המודעות לסכנות שהכביש מציב. אוצר התערוכה הוא אבנר אברהם ומטרתה היא להסביר בצורה שונה וחווייתית את המאבק בתאונות הדרכים. 

 

שלושת הזוכים במקומות הראשונים:

 

  • אל המקום הראשון הגיע יותם שטרית, שעיצב דמות אימוג'י בצורת רכב צהוב, כאשר לאותו הרכב יש שלל ורסיות שונות: אימוג'י שמזהיר מפני נסיעה מופרזת, אימוג'י שמראה נהיגה בשכרות, אימוג'י שמבינים ממנו כי הנהג נוסע תחת עייפות, אימוג'י שמתריע על כך שאמבולנס נוסע לפניך ועוד.
  • אל המקום השני הגיעה דניאל מיאטוביץ' שעיצבה אותם בצורת חיות שונות שמעבירות מסרים של בטיחות בדרכים: אפרוח שמציין כי מדובר על נהג חדש, ינשוף שוטר, צב עם הגה ועוד.
  • אל המקום השלישי הגיע טל ויסניאק-שני שעיצב אימוטיקונים בצורת פרצופים צבעוניים וכל פרצוף מסמן בעיה בטיחותית אחרת בנהיגה: עייפות, מהירות מופרזת, היסח דעת, אי שמירת מרחק ועוד.
  • בפרס חביב הקהל זכה עידו גולדשטיין, שעיצב את משפחת ביטוחי הססגונית: דמויות אצבע שכל אחת מהן עושה משהו אחר בנושא הבטיחות בדרכים – אחת נוהגת, האחר נהג מונית, שלישי שיכור, רביעי חוגר חגורת בטיחות ועוד.

 

שמואל אבואב, מנכ"ל אור ירוק: "זוהי הפעם השביעית שעמותת אור ירוק מקיימת את תחרות הכרזות בהצלחה רבה. אנו מאמינים כי רק באמצעות מגוון רחב של פעילויות ונגישות למעגלים שונים באוכלוסיה, נוכל להעלות את המודעות לחשיבות המאבק בתאונות הדרכים ולערך העליון – הצלת חיים".

 

לכתבה על התערוכה באתר NRG >>

לכתבה על התערוכה באתר Ynet >>

 

 

        

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>