תערוכה: "בין אליטה לרחוב"

ד"ר שרי פישמן

04 בינואר 2018, 9:00 
קומת הביניים, הספרייה למדעי החברה, לניהול ולחינוך 
תערוכה: "בין אליטה לרחוב"

האהבה למוסיקה קלאסית מקבלת ביטוי בסדרת ציורי גרפיטי על תווים. דרך הבעה זו יוצרת קשר בין אליתה לרחוב. האליתיסטיות של המוסיקה הקלאסית, המושמעת באולמות יוקרתיים, לאוכלוסייה המכירה על בוריה את חוקי המוסיקה וקוד ההתנהגות בקונצרטים,  הבחירה לצייר בסגנון אומנות רחוב מנגיש את המוסיקה הקלאסית עם כולם ומביע את האהבה הפשוטה לסגנון המוסיקלי ולמלחיניה. תערוכה זו הוצגה לראשונה בהיכל התרבות לרגל חגיגות ה- 80 לפילהרמונית.

סדרת העבודות מורכבות מתווים, מהן למדה פסנתר כשהייתה קטנה ומאקריליק, המרוח עליהם כמו גרפיטי. החתימה המפורסמת של כל אומן גרפיטי קיבלה ביטוי ביצירות בצורת טבילת האצבעות בצבעים שונים והנחתם על הבד כנגינת פסנתר.

ד"ר שרי פישמן היא אומנית עכשווית המרבה להציג בחו"ל וזכתה בפרסים רבים, בין היתר ב"פרס לאונרדו דה-וינצ'י" לאמן בינלאומי ו"פרס אנדראה מנטניה" בביאנלה במנטובה. עבודותיה מוזמנות ומוצגות במקומות רבים כמו הביאנלה בוונציה, פסטיבל הספולטו, ובמוזאונים בספרד, דנמרק ודרום-קוריאה.

את מכלול עבודותיה ניתן לראות במקביל לתערוכה זו, גם בתערוכת היחיד שלה בגלריה מונטיפיורי בת"א (18.1 – 10.2 רח' גורדון 36)

 

התערוכה תוצג בקומה הביניים של הספרייה, עד סוף חודש פברואר

 

לפרטים נוספים: 

האתר של שרי פישמן » 

טלפון של שרי פישמן: 052-8998666

 

חדשות והודעות

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive